Hobused

Oled siin Avaleht|Hobused

Miku

Ratsutamine Reinu ratsatalus MikugaSündinud 01.01.1990.   Miku on talu kõige universaalsem hobune. Enne Reinu tallu jõudmist oli ta tööhobune – kündis, äestas, vedas metsast palke ja ega ka vankri- ja saanisõidud polnud talle võõrad, küll aga ratsanik. Reinu talus õppis ta ära ka ratsaspordi poole. Koostöös Mihkel Talviga tuli Miku aastal 2002 Eesti Meistriks poniklassi takistussõidus. Praegu õpetab ta noori ratsutajaid, on mugav maastikul ja metsas sõites.

Rooma

Laste lemmikhobusele Roomale meeldib hüpataSündinud 24.03.1994. Ema Ekstra isa Remmik. Rooma on peretütre Mari-Anni esimene hobune. Väike aga tubli eesti tõugu hobune. Rooma, hobune kellel on võistleja hing kaasasündinud. Tema tohutu tahe on teinud temast ühe talu tublima hobuse. Nii palju võite, kui on Roomal, siin talus teistel pole. Juba takistusi nähes, arvab ta, et kohe saab hüpata. Rooma on laste lemmik.

Aroomi

Aroomi õpetab noori ratsutajaidSündinud 24.04.1999 Ema Rooma isa Aagi.  Aroomi on Reinu talus sündinud ja kasvanud.  Mitu aastat tegeles temaga Miina Kallas ja nende koostöö viis nad ka võitudeni. Aastal 2005 tulid nad kolmandale kohale Eesti Meistrivõistlustel ponide takistussõidus.  Aroomi õpetab tänaseni noori ratsutajaid ja on väga hea hobune esimesteks võistlusteks. Aroomi on võtnud osa paljudest tünnisõiduvõistlustelt ja enamasti sealt ka võidu toonud.

Wiktooria

Wiktooria on ideaalne võistlusponi noortele ratsutajateleSündinud 14.07.2001 Wiktooria on väga andekas hobune. Ei karda takistusi ja on ideaalseks võistlusponiks noortele ratsutajatele. Wiktooria on tulnud kahel korral Saaremaa Meistriks ponide takistussõidus, esimesel korral Miina-Eliisega ja viimati 2014 aastal Karmen Udekülliga. Muidugi on tal ka kiirust omajagu, millega on saavutanud palju edu ka tünnisõiduvõistlustel.

Gracija

Gracija on tulihingeline võiduhobuneSündinud 20.02. 2004  Ema Rama, isa Grando
Gracija on tulihingeline võiduhobune. Ta annab endast alati kõik, et takistused puhtalt ületada. Gracija on peretütre Mari-Anni põhiline võistlushobune. Koos on saavutatud mitmeid poodiumikohti. Seni on nende suurim saavutus 2015 aasta Saaremaa Meistri tiitel.